Strona główna / Nagrane webinary / Jak przeprowadzić diagnozę logopedyczną?

Jak przeprowadzić diagnozę logopedyczną?

mgr Natalia Miąskowska

Logopeda ze specjalizacją z wczesnej interwencji logopedycznej, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Posiada kwalifikacje nauczyciela języka polskiego. Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sopocie oraz wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych. Ukończyła warsztaty masażu Shantala oraz kurs jogopedii. Trener TUS. W "Błękitnej Chatce" w Gdańsku prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dzieci od lat 2. Pracuje na autorskich kartach pracy.

logopedzi, studenci logopedii

Diagnoza logopedyczna to pierwsze spotkanie z pacjentem. Od tego badania i wywiadu zależy, czy uda Ci się poprawnie pokierować terapią oraz osiągnąć postawione cele.

Podczas szkolenia opowiem o moich sposobach na przeprowadzenie diagnozy

Nagrane webinary
Jak przeprowadzić diagnozę logopedyczną?
mgr Natalia Miąskowska